• https://www.facebook.com/petra.dunyasii/
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/petramarketi

ANASAYFA


     13722 Lif & Kitosan 30 Saşe

   
Ürün Kodu : 13722
Üretici : Green Farma
Fiyat : 84 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Lif; yenilebilir karbonhidrat kompleksidir.Artık Chitosan katkısıyla birlikte daha etkili ve sağlıklı.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Lif; yenilebilir karbonhidrat kompleksidir.artık chitosan katkısıyla birlikte daha etkili ve sağlıklı.
Lİf nedir? lif; yenilebilir karbonhidrat kompleksidir. – sindirilmez ve ince bağırsaklardan emilmez – gıdanın çiğ formundan elde edilir – sağlık için yararlı birçok fizyolojik etkileri vardır. chitosan nedİr? chitosan, kabuklu deniz canlılarının kabuklarından elde edilen doğal bir liftir. midede adeta bir ‘yağ süngeri’ işlevi görür. bu özelliği sayesinde gıdalarla alınan yağların bir bölümünü mıknatıs gibi çekip emilimini önler ve bağırsaklardan atılmasını sağlar. kendi ağırlığının çok üzerinde yağ bağlama kapasitesine sahiptir. diyet lifi ve chitosan’ın faydaları artık tek bir ambalajda buluşarak sizlerin kullanımına sunuldu. artık yediğiniz yağlı yemekler kabus olmaktan çıkacak. yağı mıknatıs gibi çeken chitosan ile formunuzu korumak elinizde.

Nasıl Kullanılır?
1.) 1 Poşet ürünü bir bardak suyun içine koyun (200 ml=1 su bardağı)
2.) 10 - 15 saniye karıştırın ve tek seferde için. Üründen etkin sonuç alabilmek için yemeklerden en az 15-30 dk. önce kullanılması önerilir. Ürünü su ile tüketebileceğiniz gibi, meyve suyu ve ayran gibi içeceklerle de karıştırabilirsiniz. Bu sebeple, tadının tüm kullanıcılara hitap edebilmesi ve içine eklendiği içeceğin aromasını değiştirmemesi için ürüne herhangi bir tatlandırıcı eklemedik. (Nötr tat) İdeal kilosunda olup formunu korumak isteyen kişiler rutin olarak öğlen ve akşam öğünlerinden önce, birer poşet kullanabilir. Kilo vermek isteyen kişiler ise, tüm öğünlerden önce birer poşet kullanmalıdır. Extra kalorili ve yağlı bir öğünde aynı anda 2 poşet 1 bardak suya eklenerek kullanılmalıdır. (örnek: üzerine tereyağ eklenmiş döner kebap, patates kızartması ile sunulan hamburger menü, karışık kızartma, kremalı ve soslu yiyecekler vb.) Günlük doz maximum 6 poşettir.

 
 
İNDİRİMLİ ALMAK İÇİN SİTEMİZE ÜST MENÜMÜZDE YER ALAN YENİ TEMSİLCİ KAYDINI TIKLAYARAK KAYDINIZI OLUŞTURUP ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİR VE TÜM ÜRÜNLERİMİZE GELİŞ FİYATLARINDAN SAHİP OLABİLİRSİNİZ. 0533 465 54 52
Sipariş Talep Formu
Adınız Soyadınız
Sipariş
E-Mail
Cep Telefonu
Adres
TC Kimlik No